225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Jeges Tisza-part

587. Fejér Csaba (Karcag, 1936 - Hódmezővásárhely, 2002)

Jeges Tisza-part

olaj, farost

40*72,5 cm

j.j.l.: Fejér Cs.