225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép

558. Pór Bertalan (Bátaszék, 1880 - Budapest, 1964)

Önarckép

tus, papír

440*310 mm

sérült