225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép, 1919

557. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

Önarckép, 1919

grafit, papír

440*345 mm

j.j.l.: Járitz Józsa 1919