225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "A közelítő tél" (Berzsenyi), 1999

525. Gerzson Pál (Hird, 1931 - )

"A közelítő tél" (Berzsenyi), 1999

olaj, vászon

76*61 cm

j.j.l.: Gerzson