225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Észak - olaszországi táj", 1964

526. Bencze László (Székesfehérvár, 1907 - Budapest, 1992)

"Észak - olaszországi táj", 1964

70*100 cm

j.j.l.: Bencze

olaj, papír kollázs, karton