225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Férfi portré

225. Herzl Kornél, Hernádi (Pest, 1858 - Zürich, 1910)

Férfi portré

olaj, karton

60*45,5 cm

j.j.l.: Herzl Kornél.....