225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hölgy portré, 1930

226. Dussek, Eduard Adrian (Kolosso, 1871 - Bécs, 1930)

Hölgy portré, 1930

olaj, vászon

175*116 cm

j.j.l.: Eduard Adrian Dussek, 1930