225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Boldog várakozás

227. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Boldog várakozás

tempera, papír

350*220 mm

j.j.l.: Neogrády A.