225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári virágok kosárban

228. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Nyári virágok kosárban

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Benczúr Ida