225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Krim félsziget és a Fekete tenger térképe

5. Mercator, Gerhard (Rupeolmonde, 1512 - Duisburg, 1594)

A Krim félsziget és a Fekete tenger térképe

színezett rézmetszet, papír

410*510 mm

j.b.l.: Per Gerardum Mercatorem cum Privilegio

MET