225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdély térképe

4. Blaek, Willem (Alkmaar, 1571 - Amsterdam, 1638) és Johannes Blaek (Alkmaar, 1596 - Amszterdam, 1673)

Erdély térképe

színezett rézmetszet, papír

380*500 mm

j.j.l.: Amsterdami Apud Guiljemum et Ioannem Blaeu