225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magyarország térképe

3. Danckerts, Justus (Hollandiában működött 1660 - 1690 között)

Magyarország térképe

színezett rézmetszet, papír

400*465 mm

j.j.l.: ...Amsterdam Gedrucht by Justus Danckerts