225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdély térképe, 1566

2. Zsámboki János (Nagyszombat, 1531 - Bécs, 1584)

Erdély térképe, 1566

színezett rézmetszet, papír

335*445 mm

j.b.l.: edidit Vienne A 1566 ...Ioes Sabucus Pannonius