225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Magyarország térképe, London, 1676-os kiadás

1. Speed, John (1552-1629)

Magyarország térképe, London, 1676-os kiadás

színezett rézmetszet, papír

470*590 mm

j.b.l.: by Iohn. Speed Ano Dom: 1626