225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Viharos tenger

149. Knap (?) jelzéssel, 19. sz. második fele

Viharos tenger

olaj, vászon

65*90 cm

j.j.l.: Knap (?)