225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A Neptun nevű gőzös

150. Lavrov A. jelzéssel, 1900 körül

A Neptun nevű gőzös

olaj, vászon

45*71 cm

j.j.l.: A. Lavrov (cirill betűkkel 1901 (?))