225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kikötőrészlet vitorlásokkal

151. Kuwasseg, Charles-Euphrasie (Draveil, 1833 - Párizs, 1904)

Kikötőrészlet vitorlásokkal

olaj, vászon

16*21 cm

j.j.l.: C. Kuwasseg Fils.