225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízparti táj pihenő pásztorral, 1929

124. Telbisz Albert (Budapest, 1893 - Budapest, 1945)

Vízparti táj pihenő pásztorral, 1929

olaj, fa

51,5*45 cm

j.b.l.: f. A. Telbisz A. 1929