225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hegyvidéki táj

125. Fürst, M. jelzéssel 19. sz. vége

Hegyvidéki táj

olaj, vászon

55*40,8 cm

j.b.l.: M. Fürst

kis sérüléssel