225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vadászok pihenője

126. Mühlig, Meno (Eisbenstock, 1823 - Drezda, 1873)

Vadászok pihenője

olaj, vászon

32,5*29 cm

j.b.l.: M. Mühlig