225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Folyóparti táj várrommal és horgászó alakokkal

127. Markó Károly id. köre, 19. sz. közepe

Folyóparti táj várrommal és horgászó alakokkal

olaj, vászon

70*94 cm