225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Tánc, zene, ritmus", 1973

528. Gaál Endre, Gyulai (1904 - ?)

"Tánc, zene, ritmus", 1973

olaj, vászon

140*60 cm

j.j.l.: és j.b.l.: Gyulai Gaál Endre