225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Sabbath"

529. Jakovits József (Budapest, 1909 - Budapest, 1994)

"Sabbath"

olaj, vászon

126*101 cm