225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Csendélet bütykös kancsóval, 1976

530. Bartl József (Soroksár, 1932 - 2013)

Csendélet bütykös kancsóval, 1976

olaj, vászon

80*69,5 cm

j.j.l.: Bartl 76