225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Orpheus

531. Galambos Tamás (Budapest, 1939 - )

Orpheus

akril, vászon

100,5*70,5 cm

j.j.f.: Galambos