225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "A tűnő idő emlékei"

532. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

"A tűnő idő emlékei"

olaj, farost

75,5*55 cm

j.j.f.: Bornemisza