225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "David", 1985

533. Branko, Miljus (Prijedor, 1936 - 2012)

"David", 1985

színezett litográfia, papír

480*580 mm

j.j.l.: Miljus Branko 85, b.l.: 19/200