225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Cím nélkül

534. Tapies, Antoni (Barcelona, 1923 - Barcelona, 2012)

Cím nélkül

akvarell, papír

290*420 mm

j.j.l.: Tapies