225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nő fűzőben könyvvel

535. Picasso, Pablo (Malaga, 1881 - Mougins, 1973)

Nő fűzőben könyvvel

színes litográfia, papír

575*380 mm

j.n. b.l. és j.l.: szárazbélyegzők, j.l.: felirat: Collection Marina Picasso