225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Körhinta, 1909

441. Kotász Károly (Budapest, 1872 - Budapest, 1941)

Körhinta, 1909

olaj, vászon

55*72 cm

j.j.l.: Kotász K. 909