225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi mulatság, 1944

442. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Falusi mulatság, 1944

olaj, falemez

40*62,5 cm

j.b.l.: Pleidell 944

sérült