225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Birkapásztor és nyája

139. Szirmai Antal (Szabadka, 1860 - Kiskundorozsma, 1927)

Birkapásztor és nyája

olaj, vászon

97*78 cm

j.j.l.: Szirmai A.