225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Rőzsehordó

138. Rubovics Márk (Pest, 1867 - Budapest, 1947)

Rőzsehordó

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Rubovics M.