225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hegyvidéki tájkép zergékkel, 1866

137. Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874)

Hegyvidéki tájkép zergékkel, 1866

olaj, vászon

80*98 cm

j.b.l.: Markó F. 1866