225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asszonyok a Vág mentén, háttérben várrommal

136. Reisz, Hermann (Neuhausl, 1865 - 1920)

Asszonyok a Vág mentén, háttérben várrommal

olaj, vászon

74*100 cm