225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az erény allegóriája - Herkules legyőzi a bűnt VÉDETT - NO EXPORT

51. Liberi, Pietro (Padova, 1605 - Velence, 1687) -nek tulajdonítva

Az erény allegóriája - Herkules legyőzi a bűnt VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

210*200 cm

sérült