225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mária Immaculata

50. Magyarországi szobrász, 1800 körül

Mária Immaculata

faragott, festett fa

m: 47 cm

sérült