225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Megdicsőült Krisztus a Passio eszközeivel

55. Romano, Giulio (Róma, 1499 - Mantova, 1546) követője, 16. sz. közepe

Megdicsőült Krisztus a Passio eszközeivel

olaj, fa

74,5*63 cm