225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szent Kristóf VÉDETT NO EXPORT

54. Német festő, 16. sz.

Szent Kristóf VÉDETT NO EXPORT

olaj, fa

47,5*29,2 cm

sérült