225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Páduai Szent Antal

53. Közép - európai festő, 18. sz.

Páduai Szent Antal

olaj, vászon

92*45 cm

egykorú keretben, sérült