225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fekvő akt

329. Vigoureux Pierre Octave (Avallon, 1884- Nogeut sur Marne, 1965)

Fekvő akt

faragott mészkő

89*24*42 cm

j. elől: P. Vigoureaux

sérült