225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Női portré, 1918

330. Finta Sándor (Túrkeve, 1881 - Los angeles, 1958)

Női portré, 1918

faragott márvány

43*28,5 cm

j.b.l.: Finta 918.01.18.