225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Bacchanalia

331. Clodion jelzéssel, 19. sz. vége

Bacchanalia

bronz

20,5*49,5 cm

j.k.l.: M. Clodion