225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Árnyas terasz

458. Pap Géza (Ungvár, 1883 - ?)

Árnyas terasz

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Pap Géza