225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Falusi utcarészlet, 1920

459. Schilling Ágnes (működött a 20. sz. első felében)

Falusi utcarészlet, 1920

olaj, karton

49*70 cm

j.j.l.: Schilling Ágnes 920