225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Tavaszi virágzás

460. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Tavaszi virágzás

pasztell, papír

41*28 cm

j.j.l.: Bálint R.