225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Városrészlet

461. Schönberger Armand (Galgóc, 1885 - Budapest, 1974)

Városrészlet

akvarell, tempera, karton

495*345 mm

j.b.l.: Schönberger A.