225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Villa kertje

462. Kastaly István (Kisvárda, 1892 - Poroszló, 1972)

Villa kertje

olaj, karton

40*50 cm

j.j.l.: Kastaly