225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mediterrán utcarészlet

201. Müller Méla (Budapest, 1879 - Budapest, 1933)

Mediterrán utcarészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

45,5*29 cm

j.b.l.: Müller Méla