225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Velencei részlet (Casa di Bianca Capello)

200. Olasz festő, 19. sz. vége

Velencei részlet (Casa di Bianca Capello)

olaj, vászon

33*25,5 cm

sérült